Apartmány ASTRA Lipno

Rezervace
Rezervace
ASTRA

Nové apartmány Astra v klidné obci Kovářov na břehu Lipna, jen kousek od Frymburku. Apartmány s kompletním vybavením pro Váš komfortní pobyt.

Přehrát video
Astra 1

Astra 1

Pro 6 osob

Detail
Astra 2

Astra 2

Pro 4 osoby

Detail
Informace

Dobré vědět

Stravování

Možnost vaření v plně vybavené kuchyni v apartmánu. Do vzdálenosti 300m od apartmánů se nachází také tři restaurace.

Parkování

Každý apartmán má k dispozici své parkovací místo hned u apartmánů.

Ubytovací řád našich apartmánů

Informace o podmínkách ubytování v našich apartmánech.

Stáhnout v PDF

Vybavení

Apartmány jsou vybaveny nadstandardně pro Vás pohodlný pobyt. Samozřejmostí je povlečení, ručníky, utěrky...

Beach volejbalové hřiště a ohniště

Na blízké pláži je možné využít hřiště na beach volejbal a ohniště.

Myslíme na nejmenší

Pro komfortní pobyt s těmi nejmenšími u nás najdete stupátko, nočník, plastové nádobí i příbory, ...

Tipy na výlet

Aktivity v okolí

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů

Krásná procházka po stezce Vám nabídne vyhlídku na lipenské jezero i šumavskou přírodu a za dobré viditelnosti je možné zahlédnout i vrcholky rakouských Alp. V rámci stezky na Vás čeká také nejdelší tobogán v ČR.

Více info
Aquaworld Lipno

Aquaworld Lipno

I když počasí nepřeje, je v okolí Lipna co dělat - vodní ráj Aquaworld je skvělým místem, kde je možné relaxovat. Čeká na Vás plavecký bazén, bazén s portiproudem, vodní skluzavka pro děti, sauna či vířivka v výhledem na Lipno.

Více info
Floutrejl – rodinná cyklotrasa v terénu

Floutrejl – rodinná cyklotrasa v terénu

Nová jednosměrná 5km trasa lesem je bezpečně navržena pro jízdu celé rodiny na horském kole. Zvládnou ji i menší děti. Možnost půjčení kol.

Více info
Cyklo a in-line stezka

Cyklo a in-line stezka

Jezerní cyklostezka Lipno – Frymburk – Přední Výtoň. Projeďte se podél jezera na stezce s hladkým asfaltem. Díky povrchu ji mohou využít i bruslaři. Jedná se o rovinatý profil 19km dlouhé trasy, která je v časti Lipno – Frymburk i večer osvětlena. Stezka je bez silničního provozu, takže je vhodná pro celou rodinu.

Království lesa

Království lesa

V lesech schované království pro dovádění a hry s nespočtem atrakcí. V rozlehlém areálu najdete klouzačky, prolézačky, naučné prvky o lesích a mnohé další. V areálu je vícero množství občerstvení.

Více info
Aquapark Frymburk

Aquapark Frymburk

V Aquaparku Frymburk, se nachází prostorný vnitřní a venkovní aquapark pro děti i dospělé, který zahrnuje vnitřní bazén o velikosti 468 m2 a venkovní celoročně vyhřívané bazény. Těšit se můžete na relaxační bazény se slanou i sladkou vodou, plavecký bazén a další různé atrakce. Celková vodní plocha je 850 m2.

Více info
Park Frymburk

Park Frymburk

Rodinný areál s venkovními aktivitami pro všechny věkové kategorie, ve kterém se zabavíte v létě i v zimě. Hlavním tahákem je zde dětské hřiště s pohyblivými koberci, kde se děti naučí v zimě lyžovat a v létě si pak užijí spoustu zábavy.

Více info
Wellness ve Frymburku

Wellness ve Frymburku

Jen kousek od našich apartmánů se nachází Frymburk, kde se můžete nechat hýčkat v komplexu Wellness Frymburk. Lze si objednat různé druhy masáží, wellness beauty či spa procedury.

Více info
Zima na Lipensku

Zima na Lipensku

Během zimní sezóny si v našem okolí můžete užít lyžování. Pro děti ideální 7km vzdálený Frymburk, dále Skiareál Lipno a skvělé rakouské Hochficht a Schöneben. V přímém okolí našich apartmánů naleznete také spoustu běžkařských tratí.

Skiareál Hochficht

Skiareál Hochficht

Když se jde s rodinou na svah, je na prvním místě samozřejmě zábava. Proto najdou všichni malí dobrodruzi na Hochfichtu vše zábavu na sněhu. Zastavte se u nás a zažijte zimu na sjezdovkách, jak má být. V překrásném regionu Mühlviertel na rakouské straně Šumavy se uskuteční vaše rodinné sny!

Více info
Český Krumlov

Český Krumlov

Zápisem na listinu UNESCO se Český Krumlov nechlubí pro nic za nic. Kolem meandrů Vltavy se vine jedinečná zástavba především ze 16. století. Na město shlíží rozsáhlý hrad a zámek, který je nepřehlédnutelnou dominantou města. Jedinečnou architekturu doplňují muzea, galerie, koncerty a festivaly – najdete tu prostě všechno.

Více info
Apartmány Astra Lipno

Rezervujte si svůj pobyt

Rezervace
Adresa

Kovářov 41,
Kovářov u Frymburka, 382 26

Provozovatel

IČO: 643 85 892